Firma AXEL PRINT daje gwarancję na prawidłową pracę tonerów, oraz wszelkich urządzeń (drukarek) na jakich one pracują. Gwarancja jest gwarancją bezterminową i obowiązuje do momentu wyczerpania się środka barwiącego.Warunkiem gwarancji jest prawidłowe przechowywanie i użytkowanie tonera, a w momencie wystąpienia reklamacji – dostarczenie „strony z wydrukiem„ oraz „strony zużycia tonera” wraz z opisem usterki.

Reklamacja nie zostanie rozpatrzona jeśli toner będzie nosił ślady ingerencji (rozbierania, rozkręcania), uszkodzony będzie fizycznie (np. połamany, uderzonym, ułamany po upadku) albo naruszone lub zerwane zostaną firmowe oznaczenia producenta a zwłaszcza plomby gwarancyjne.

Ważną rzeczą przy zgłoszeniu reklamacji jest dostarczenie „strony zużycia tonera” gdyż wyczerpanie się tonera lub jego bardzo niski poziom (poniżej 10%) nie stanowi podstawy do reklamowania produktu.

W przypadku uznania reklamacji wadliwy toner jest naprawiany, a jeśli nie jest to możliwe – oferowany jest Państwu nowy lub zwrot gotówki wraz z korektą.

 
 
     
 

Firma AXEL PRINT daje też pełną gwarancje na urządzenia (drukarki) na których pracują nasze tonery. Wszelkie uszkodzenia takich urządzeń zostaną naprawione przez nas serwis lub też inny wskazany przez NASZĄ FIRMĘ, jednak BEZWZGLĘDNYM warunkiem jest poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji awarii.
Wszelkie naprawy na własną rękę lub w innych serwisach, baz pierwszorzędnej konsultacji z Nami, zwalnia firmę AXEL PRINT ze wszelkich roszczeń i zobowiązań co do pokrycia kosztów naprawy takiego urządzenia.

Gwarancja na oryginalne materiały eksploatacyjne:
Gwarancja na oryginalne materiały eksploatacyjne jest wyłączona i odnosi się do zasad dystrybucji i gwarancji danego producenta. Oryginalne materiały eksploatacyjne podlegają gwarancji lub renkojmi z godnie z procedurami danego producenta. Firma AXELPRINT przyjmuje od Klient wadliwy produkt, który następnie przekazywany jest dystrybutorowi (hurtowni) w której był zakupiony, a następnie ona w imieniu AXEL PRINT przeprowadza z producentem np. tonera , tuszu, proces reklamacyjny. Proces taki może trwać w zależności od producenta od 2 do 28 dni i w przypadku uznania reklamacji, kończy się otrzymaniem nowego produktu lub zwrotem pieniędzy.

 
     
 
 

Dostawa:
Firma AXEL PRINT oferuje bezpłatna dostawę swoich firmowych zamienników na terenie Warszawy i okolic, przy zamówieniach powyżej 100zł netto. Przy zamówieniach oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, minimum logistyczne wynosi 300zł netto.

Czas realizacji zamówienia, w zależności od jego rodzaju wynosi max do 48 h, z tym że jeśli dane produkty posiadamy na stanie bezpośrednio w naszym sklepie firmowym a zamówienie zostało złożone do godz. 12.00 – takie zamówienia są zawsze realizowane tego samego dnia.

 
 
 
 
 
 

Wszelkie oryginalne nazwy handlowe, znaki towarowe i oznaczenia producentów drukarek oraz wszystkie nazwy związane z oryginalnymi produktami
są znakami zastrzeżonymi i pozostają własnością producentów towarów, a zostały użyte na tej stronie wyłącznie w celach informacyjnych.

 
 
 
 
© Copyright 2013 AXEL PRINT - Wszystkie prawa zastrzeżone.